Projektzáró rendezvény Nyomtatás E-mail

2010. november 25-én 14.00 órától került sor A taktaharkányi Apáczai Csere János Általános Iskola informatikai infrastruktúrájának fejlesztése, a leghátrányosabb helyzetű kistérségű, egyetlen alapfokú iskolánk tanulóinak és pedagógusainak informatikai és egyéb kompetenciáinak fejlesztése” című (TIOP-1.1.1/07-2008-0835) projektünk befejezésével kapcsolatos projektzáró rendezvényre az újonnan kialakított számítástechnika teremben.

 

Fűkőné Szatmári Melinda igazgató asszony és Varga László polgármester úr üdvözlő szavai után a meghívott vendégek és a  tantestület tagjai kipróbálhatták az új termet, és megtekinthettek egy prezentációt a terem kialakításának folyamatáról, a projet megvalósulásáról. A rendezvényt jelenlétével megtisztelte Pillmann József a Profitexpert Számítástechnikai Kft. képviselője, és Jen István az Albacomp Számítástechnikai Zrt. képviselője, akik nagyban hozzájárultak a pályázat sikeres megvalósulásához.

  

  

A projekt az Európai Unió támogatásával, az Európai Regionális Fejlesztési Alap társfinanszírozásával valósult meg.

 

 

 

E-napló

Határtalanul!

E-ügyintézés

Boldogság óra

Tablók

  • personal injury attorney Los Angeles
  • Orange County personal injury attorney
  • Long Beach personal injury attorney
  • Beverly Hills personal injury attorney
  • Santa Monica personal injury attorney
  • Pasadena personal injury attorney
  • Riverside personal injury attorney
  • San Bernardino personal injury attorney
  • Santa Clarita personal injury attorney
  • TIOP-1.1.1/07-2008-0835A taktaharkányi Apáczai Csere János Általános Iskola informatikai infrastruktúrájának fejlesztése, a leghátrányosabb helyzetű kistérségű, egyetlen alapfokú iskolánk tanulóinak és pedagógusainak informatikai és egyéb kompetenciáinak fejlesztése